Image 1 / 2

    Antigrippine stilt pijn en verlaagt koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. Stilt pijn bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn en menstruatiepijn.

    Geneesmiddel

    Samenstelling:
    De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol, coffeïne en vitamine C. Eén tablet bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C. 
    De andere stoffen in dit middel zijn cellulose (E 460), croscarmellose (E 468), natriumsaccharine (E 954), magnesiumstearaat (E 470B), ethylcellulose (E 462) en povidon (E 1201). 

    Dosering
    Volwassenen: 2-4 tabletten per keer, maximaal 12 tabletten per etmaal. Kinderen 12-15 jaar (40-55 kg): 2 tabletten per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 9-12 jaar (30-40 kg): 1½ tabletten per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 6-9 jaar (22-30 kg): 1 tablet per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 4-6 jaar (17-22 kg): 1 tablet per keer, 3-4 maal per dag. Kinderen 1-4 jaar (10-17 kg): ½ tablet per keer, 4-6 maal per dag.

    Laat de tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen vallen, goed omroeren en opdrinken. De tablet
    mag echter ook in zijn geheel doorgeslikt worden.

    Lees voor gebruik de bijsluiter.

    Niet gebruiken: 
    Niet gebruiken bij zwangerschap.

    Bewaren
    Beneden 25 °C Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

    Registratiehouder: 
    Omega Pharma Nederland B.V. 
    Kralingseweg 201 
    3062 CE Rotterdam

Antigrippine stilt pijn en verlaagt koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. Stilt pijn bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn en menstruatiepijn.

Geneesmiddel

Samenstelling:
De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol, coffeïne en vitamine C. Eén tablet bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C. 
De andere stoffen in dit middel zijn cellulose (E 460), croscarmellose (E 468), natriumsaccharine (E 954), magnesiumstearaat (E 470B), ethylcellulose (E 462) en povidon (E 1201). 

Dosering
Volwassenen: 2-4 tabletten per keer, maximaal 12 tabletten per etmaal. Kinderen 12-15 jaar (40-55 kg): 2 tabletten per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 9-12 jaar (30-40 kg): 1½ tabletten per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 6-9 jaar (22-30 kg): 1 tablet per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 4-6 jaar (17-22 kg): 1 tablet per keer, 3-4 maal per dag. Kinderen 1-4 jaar (10-17 kg): ½ tablet per keer, 4-6 maal per dag.

Laat de tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen vallen, goed omroeren en opdrinken. De tablet
mag echter ook in zijn geheel doorgeslikt worden.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Niet gebruiken: 
Niet gebruiken bij zwangerschap.

Bewaren
Beneden 25 °C Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Registratiehouder: 
Omega Pharma Nederland B.V. 
Kralingseweg 201 
3062 CE Rotterdam

Antigrippine Paracetamol 250 mg + coffeine + vitamine C (20tb)

Antigrippine stilt pijn en verlaagt koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. Stilt pijn bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn en menstruatiepijn.
Paracetamol 250 mg + coffeine + vitamine C (20tb)
Paracetamol 250 mg + coffeine + vitamine C (20tb) €4,29
50 artikelen Op voorraad
Deskundig advies
Voor 20.00u besteld, volgende werkdag in huis
Gratis bezorging vanaf €35,-
Discreet verpakt

    Antigrippine stilt pijn en verlaagt koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. Stilt pijn bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn en menstruatiepijn.

    Geneesmiddel

    Samenstelling:
    De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol, coffeïne en vitamine C. Eén tablet bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C. 
    De andere stoffen in dit middel zijn cellulose (E 460), croscarmellose (E 468), natriumsaccharine (E 954), magnesiumstearaat (E 470B), ethylcellulose (E 462) en povidon (E 1201). 

    Dosering
    Volwassenen: 2-4 tabletten per keer, maximaal 12 tabletten per etmaal. Kinderen 12-15 jaar (40-55 kg): 2 tabletten per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 9-12 jaar (30-40 kg): 1½ tabletten per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 6-9 jaar (22-30 kg): 1 tablet per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 4-6 jaar (17-22 kg): 1 tablet per keer, 3-4 maal per dag. Kinderen 1-4 jaar (10-17 kg): ½ tablet per keer, 4-6 maal per dag.

    Laat de tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen vallen, goed omroeren en opdrinken. De tablet
    mag echter ook in zijn geheel doorgeslikt worden.

    Lees voor gebruik de bijsluiter.

    Niet gebruiken: 
    Niet gebruiken bij zwangerschap.

    Bewaren
    Beneden 25 °C Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

    Registratiehouder: 
    Omega Pharma Nederland B.V. 
    Kralingseweg 201 
    3062 CE Rotterdam

Antigrippine stilt pijn en verlaagt koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. Stilt pijn bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn en menstruatiepijn.

Geneesmiddel

Samenstelling:
De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol, coffeïne en vitamine C. Eén tablet bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C. 
De andere stoffen in dit middel zijn cellulose (E 460), croscarmellose (E 468), natriumsaccharine (E 954), magnesiumstearaat (E 470B), ethylcellulose (E 462) en povidon (E 1201). 

Dosering
Volwassenen: 2-4 tabletten per keer, maximaal 12 tabletten per etmaal. Kinderen 12-15 jaar (40-55 kg): 2 tabletten per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 9-12 jaar (30-40 kg): 1½ tabletten per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 6-9 jaar (22-30 kg): 1 tablet per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 4-6 jaar (17-22 kg): 1 tablet per keer, 3-4 maal per dag. Kinderen 1-4 jaar (10-17 kg): ½ tablet per keer, 4-6 maal per dag.

Laat de tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen vallen, goed omroeren en opdrinken. De tablet
mag echter ook in zijn geheel doorgeslikt worden.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Niet gebruiken: 
Niet gebruiken bij zwangerschap.

Bewaren
Beneden 25 °C Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Registratiehouder: 
Omega Pharma Nederland B.V. 
Kralingseweg 201 
3062 CE Rotterdam

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »